EFX1S48K684D062LH
MFR.Part #
EFX1S48K684D062LH
JLCPCB Part #
C20073917
Package
Plugin,P=27.5mm
Description
-40℃~+110℃ 480V 680nF X1 ±10% Plugin,P=27.5mm Safety Capacitors ROHS