EFX1S48K684C102LH
MFR.Part #
EFX1S48K684C102LH
JLCPCB Part #
C20073916
Package
Plugin,P=22.5mm
Description
-40℃~+110℃ 480V 680nF X1 ±10% Plugin,P=22.5mm Safety Capacitors ROHS