EFX1S48K683B072LH
MFR.Part #
EFX1S48K683B072LH
JLCPCB Part #
C20073914
Package
Plugin,P=15mm
Description
-40℃~+110℃ 480V 68nF X1 ±10% Plugin,P=15mm Safety Capacitors ROHS