EFX1S48K475E162LH
MFR.Part #
EFX1S48K475E162LH
JLCPCB Part #
C20073908
Package
Plugin,P=37.5mm
Description
-40℃~+110℃ 4.7uF 480V X1 ±10% Plugin,P=37.5mm Safety Capacitors ROHS