EFX1S48K395E142LH
MFR.Part #
EFX1S48K395E142LH
JLCPCB Part #
C20073902
Package
Plugin,P=37.5mm
Description
-40℃~+110℃ 3.9uF 480V X1 ±10% Plugin,P=37.5mm Safety Capacitors ROHS