EFX1S48K334D022LH
MFR.Part #
EFX1S48K334D022LH
JLCPCB Part #
C20073900
Package
Plugin,P=27.5mm
Description
-40℃~+110℃ 330nF 480V X1 ±10% Plugin,P=27.5mm Safety Capacitors ROHS