EFX1S48K275E112LH
MFR.Part #
EFX1S48K275E112LH
JLCPCB Part #
C20073897
Package
Plugin,P=37.5mm
Description
-40℃~+110℃ 2.7uF 480V X1 ±10% Plugin,P=37.5mm Safety Capacitors ROHS