EFX1S48K224D022LH
MFR.Part #
EFX1S48K224D022LH
JLCPCB Part #
C20073895
Package
Plugin,P=27.5mm
Description
-40℃~+110℃ 220nF 480V X1 ±10% Plugin,P=27.5mm Safety Capacitors ROHS