EFX1S48K154D022LH
Extended
Manufacturer
EATON
MFR.Part #
EFX1S48K154D022LH
JLCPCB Part #
C20073886
Package
Plugin,P=27.5mm
Description
-40℃~+110℃ 150nF 480V X1 ±10% Plugin,P=27.5mm Safety Capacitors ROHS