EFX1S48K125D122LH
MFR.Part #
EFX1S48K125D122LH
JLCPCB Part #
C20073881
Package
Plugin,P=27.5mm
Description
-40℃~+110℃ 1.2uF 480V X1 ±10% Plugin,P=27.5mm Safety Capacitors ROHS