EFX1S48K104C012LH
MFR.Part #
EFX1S48K104C012LH
JLCPCB Part #
C20073878
Package
Plugin,P=22.5mm
Description
-40℃~+110℃ 100nF 480V X1 ±10% Plugin,P=22.5mm Safety Capacitors ROHS