EFX1S48K103B012LH
Extended
Manufacturer
EATON
MFR.Part #
EFX1S48K103B012LH
JLCPCB Part #
C20073876
Package
Plugin,P=15mm
Description
-40℃~+110℃ 10nF 480V X1 ±10% Plugin,P=15mm Safety Capacitors ROHS