ECMT1V2429S-100-R
Extended
Manufacturer
EATON
MFR.Part #
ECMT1V2429S-100-R
Description
-40℃~+125℃ 1.2A 10mH@1kHz 2 250V 600mΩ - Common Mode Filters ROHS