DRA127-680-R
MFR.Part #
DRA127-680-R
JLCPCB Part #
C445490
Package
SMD,12.5x12.5mm
Description
115mΩ 2.33A 4.18A 68uH AEC-Q200 ±20% SMD,12.5x12.5mm Power Inductors ROHS