DRA125-6R8-R
MFR.Part #
DRA125-6R8-R
JLCPCB Part #
C2454215
Package
SMD,12.5x12.5mm
Description
12mΩ 6.23uH 6.81A 8.74A AEC-Q200 ±20% SMD,12.5x12.5mm Power Inductors ROHS