DRA125-220-R
MFR.Part #
DRA125-220-R
JLCPCB Part #
C3221240
Package
SMD,12.5x12.5mm
Description
22uH 3.95A 35mΩ 4.74A AEC-Q200 ±20% SMD,12.5x12.5mm Power Inductors ROHS