DR125-820-R
MFR.Part #
DR125-820-R
JLCPCB Part #
C2638600
Package
SMD,12.5x12.5mm
Description
128mΩ 2.05A 2.39A 82uH ±20% SMD,12.5x12.5mm Power Inductors ROHS