DR125-221-R
MFR.Part #
DR125-221-R
JLCPCB Part #
C3220952
Package
SMD,12.5x12.5mm
Description
1.19A 1.51A 220uH 384mΩ ±20% SMD,12.5x12.5mm Power Inductors ROHS