DR125-102-R
Extended
Manufacturer
EATON
MFR.Part #
DR125-102-R
JLCPCB Part #
C2453869
Package
SMD,12.5x12.5mm
Description
1.69Ω 1mH 570mA 700mA ±20% SMD,12.5x12.5mm Power Inductors ROHS