DR124-271-R
Extended
Manufacturer
EATON
MFR.Part #
DR124-271-R
JLCPCB Part #
C6225597
Package
SMD,12.5x12.5mm
Description
1.09A 270uH 870mΩ 880mA ±20% SMD,12.5x12.5mm Power Inductors ROHS