DR1050-271-R
MFR.Part #
DR1050-271-R
JLCPCB Part #
C3222700
Package
SMD,10.5x10.3mm
Description
270uH 513mΩ 900mA ±30% SMD,10.5x10.3mm Power Inductors ROHS