DR1050-180-R
MFR.Part #
DR1050-180-R
JLCPCB Part #
C3221756
Package
SMD,10.5x10.3mm
Description
18uH 3.3A 41mΩ ±30% SMD,10.5x10.3mm Power Inductors ROHS