BK/S520-V-16-R
Extended
Manufacturer
EATON
MFR.Part #
BK/S520-V-16-R
JLCPCB Part #
C3167124
Package
Plugin,D6xL21.1mm
Description
-55℃~+125℃ 16A 300A 420V Ceramic Tube Fuse 插件,D6xL21.1mm Disposable fuses ROHS