BK/S506-V-500-R
MFR.Part #
BK/S506-V-500-R
JLCPCB Part #
C3159884
Package
Plugin,D5.5xL21.1mm
Description
250V 35A 500mA Glass Tube Fuse Plugin,D5.5xL21.1mm Disposable fuses ROHS