BK-S505H-V-800-R
MFR.Part #
BK-S505H-V-800-R
JLCPCB Part #
C3160645
Package
Plugin,D5.5xL21.1mm
Description
-40℃~+85℃ 1.5kA 400V 600V 800mA Ceramic Tube Fuse Plugin,D5.5xL21.1mm Disposable fuses ROHS