BK/S500-V-800-R
MFR.Part #
BK/S500-V-800-R
JLCPCB Part #
C3157101
Package
Plugin,D5.5xL21.1mm
Description
250V 35A 800mA Glass Tube Fuse 插件,D5.5xL21.1mm Disposable fuses ROHS