BK/S500-V-63-R
MFR.Part #
BK/S500-V-63-R
JLCPCB Part #
C3158394
Package
Plugin,D5.5xL21.1mm
Description
250V 35A 63mA Glass Tube Fuse Plugin,D5.5xL21.1mm Disposable fuses ROHS