BK/S500-V-40-R
Extended
Manufacturer
EATON
MFR.Part #
BK/S500-V-40-R
JLCPCB Part #
C3157835
Package
Plugin
Description
250V 35A 40mA Glass Tube Fuse 插件 Disposable fuses ROHS