BK/GMD-V-2.5-R
MFR.Part #
BK/GMD-V-2.5-R
JLCPCB Part #
C3158937
Package
Plugin,D5.5xL21.1mm
Description
100A 2.5A 250V Glass Tube Fuse Plugin,D5.5xL21.1mm Disposable fuses ROHS