BK/GMD-V-150-R
MFR.Part #
BK/GMD-V-150-R
JLCPCB Part #
C3161337
Package
Plugin,D5.5xL21.1mm
Description
150mA 250V 35A Glass Tube Fuse Plugin,D5.5xL21.1mm Disposable fuses ROHS