BK/GMD-V-125-R
Extended
Manufacturer
EATON
MFR.Part #
BK/GMD-V-125-R
JLCPCB Part #
C3158516
Package
Plugin
Description
125mA 250V 35A Glass Tube Fuse Plugin Disposable fuses ROHS