BK/GMC-V-750-R
MFR.Part #
BK/GMC-V-750-R
JLCPCB Part #
C3161895
Package
Plugin,D5.5xL21.1mm
Description
250V 35A 750mA Glass Tube Fuse Plugin,D5.5xL21.1mm Disposable fuses ROHS