BK/GMC-V-100-R
MFR.Part #
BK/GMC-V-100-R
JLCPCB Part #
C3158163
Package
Plugin,D5.5xL21.1mm
Description
100mA 250V 35A Glass Tube Fuse 插件,D5.5xL21.1mm Disposable fuses ROHS