BK/GMA-V-600-R
MFR.Part #
BK/GMA-V-600-R
JLCPCB Part #
C3158014
Package
Plugin,D5.5xL21.1mm
Description
250V 35A 600mA Glass Tube Fuse Plugin,D5.5xL21.1mm Disposable fuses ROHS