BK/GMA-V-10-R
MFR.Part #
BK/GMA-V-10-R
JLCPCB Part #
C3163091
Package
Plugin,D5.5xL21.1mm
Description
10A 125V 200A Glass Tube Fuse Plugin,D5.5xL21.1mm Disposable fuses ROHS