BK/GBB-V-30-R
MFR.Part #
BK/GBB-V-30-R
JLCPCB Part #
C3159748
Package
Plugin
Description
10kA 125V 250V 30A Ceramic Tube Fuse Plugin Disposable fuses ROHS