BK/C515-750-R
Extended
Manufacturer
EATON
MFR.Part #
BK/C515-750-R
JLCPCB Part #
C3161110
Package
Plugin
Description
250V 35A 750mA Glass Tube Fuse Plugin Disposable fuses ROHS