BK/C515-3.5-R
Extended
Manufacturer
EATON
MFR.Part #
BK/C515-3.5-R
JLCPCB Part #
C3165067
Package
Plugin
Description
125V 3.5A 400A Glass Tube Fuse Plugin Disposable fuses ROHS