BK/ABC-V-15-R
MFR.Part #
BK/ABC-V-15-R
JLCPCB Part #
C3162098
Package
Plugin,D6.8xL32.8mm
Description
125V 15A 250V 750A、10kA Ceramic Tube Fuse Plugin,D6.8xL32.8mm Disposable fuses ROHS