BK1/TDC10-20-R
Extended
Manufacturer
EATON
MFR.Part #
BK1/TDC10-20-R
JLCPCB Part #
C2624045
Package
D6.35xL31.8mm
Description
200A 20A 32V D6.35xL31.8mm Disposable fuses ROHS