BK1-S505H-10-R
Extended
Manufacturer
EATON
MFR.Part #
BK1-S505H-10-R
Description
-40℃~+85℃ 1.5kA 10A 400V 500V Ceramic Tube Fuse - Disposable fuses ROHS