AMLV13V18C3100
Extended
Manufacturer
EATON
MFR.Part #
AMLV13V18C3100
JLCPCB Part #
C3262547
Package
1210
Description
1.6J 14V 18V 25.5V 3.1nF@1kHz 500A 1210 Varistors ROHS