AMLV08V16C650
Extended
Manufacturer
EATON
MFR.Part #
AMLV08V16C650
JLCPCB Part #
C3260660
Package
0805
Description
120A 12V 16V 24V 300mJ 650pF@1kHz 0805 Varistors ROHS