AMLV06V32C010
Extended
Manufacturer
EATON
MFR.Part #
AMLV06V32C010
JLCPCB Part #
C3262479
Package
0603
Description
10pF@1MHz 25V 32V 50mJ 5A 61V 0603 Varistors ROHS