AK6E-240C
MFR.Part #
AK6E-240C
JLCPCB Part #
C3701862
Description
-55℃~+125℃ 10uA 240V 250V 340V 6kA@8/20us Bidirectional IEC 61000-4-5 TVS 插件 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS