AK6E-133C
Extended
Manufacturer
EATON
MFR.Part #
AK6E-133C
JLCPCB Part #
C3715213
Package
Plugin
Description
-55℃~+125℃ 10uA 133V 147V 220V 6kA@8/20us Bidirectional IEC 61000-4-5 TVS 插件 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS