AK6E-066C
MFR.Part #
AK6E-066C
JLCPCB Part #
C3712701
Description
-55℃~+125℃ 10uA 120V 66V 6kA@8/20us 72V Bidirectional IEC 61000-4-5 TVS 插件 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS