AK6E-042C
MFR.Part #
AK6E-042C
JLCPCB Part #
C3709833
Description
-55℃~+125℃ 105V 10uA 42V 47V 6kA@8/20us Bidirectional TVS 插件 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS