AK1E-076C
Extended
Manufacturer
EATON
MFR.Part #
AK1E-076C
JLCPCB Part #
C3703793
Package
Plugin
Description
-55℃~+125℃ 10uA 140V 1kA@8/20us 76V 85V Bidirectional IEC 61000-4-5 TVS 插件 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS