AK10E-380C
MFR.Part #
AK10E-380C
JLCPCB Part #
C3706076
Description
-55℃~+125℃ 10kA@8/20us 10uA 380V 401V 520V Bidirectional IEC 61000-4-5 TVS 插件 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS